Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

DUOMENŲ MAINŲ SVETAINĖS ATNAUJINIMAS

2019 m. gruodžio 6 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra
Rodoma:
Atsižvelgiant į pareiškėjų bei projekto vykdytojų atsiliepimus ir naujus poreikius, taip pat Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) ir kitų institucijų pastebėjimus, buvo patobulintas Duomenų mainų svetainės (DMS) funkcionalumas.
 
Svarbiausias patobulinimas – paraišką pateikusiam įmonės ar įstaigos atstovui bus suteiktos teisės pridėti, blokuoti, keisti papildomus DMS naudotojus su įvairiomis valdymo teisėmis.
 
Kita svarbi naujovė – pasirašius finansavimo sutartį, projekto vykdytojams nebereiks LVPA pateikti DMS naudotojo formos. 
 
Taip pat pasikeitė ir įgaliojimo forma. Nuo šiol, teikiant paraiškas, privalu naudoti šią DMS naudotojo įgaliojimo formą. Priskiriant naujus DMS naudotojus su visomis naudotojo teisėmis taip pat turėsite pridėti aukščiau minėtą įgaliojimo formą. 
 
Atkreiptinas dėmesys, kad paraiškos teikimo metu įgaliojimo formos lauke projekto numerio nurodyti nereikia, nes jis taps žinomas tik pateikus paraišką. Kitais atvejais (priklausomai nuo suteikiamų teisių rinkinio) visi formos laukai turi būti užpildyti.
 
Su visais DMS funkcionalumo pokyčiais kviečiame susipažinti šiose skaidrėse.  
 
Kilus papildomiems klausimams, kviečiame susisiekti: Martynas Kulvinskis, el. p. martynas.kulvinskis@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7416. 

Artimiausi renginiai