BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Duomenų mainų svetainės (DMS) atnaujinimo ir plėtros darbai

2020 m. liepos 22 d.

Liepos 28-31 dienomis bus atliekami Duomenų mainų svetainės (DMS) atnaujinimo ir plėtros darbai siekiant stabilizuoti DMS veikimą ir įdiegti naujus funkcionalumus. Bus diegiami nauji DMS funkcionalumai, kurie turės įtakos projektų vykdytojams, teikiantiems projekto dalyvių informaciją, įgyvendinantiems finansinių priemonių projektus bei projektus pagal Naujos galimybės LT, Verslo klasteris LT ir Inogeb LT priemones.

Mokėjimo prašymo formos pakeitimai

Siekiant stebėsenos rodiklių tinkamo atsekamumo, jų automatinio skaičiavimo, papildyta mokėjimo prašymo forma naujomis dalimis „GNG (galutinių naudos gavėjų) sąrašas“ ir „Duomenų koregavimai“. Tačiau šios dalys bus matomos ir pildomos tik tiems projektų vykdytojams, kuriems projekto sutartyje yra numatytas šių duomenų teikimas, tai yra finansinių priemonių projektams ir priemonių Naujos galimybės LT, Verslo klasteris LT ir Inogeb LT projektams, kuriuose numatytas grupinis įmonių dalyvavimas.

Finansinių priemonių projektų vykdytojai pagaliau turės galimybę pildyti mokėjimo prašymą tiesiogiai prisijungę prie DMS. Vietoje dviejų dokumentų – mokėjimo prašymo ir „ketvirtinės ataskaitos“ nuo šiol projektų vykdytojai viską pateiks kartu su mokėjimo prašymu. Patogesniam duomenų pildymui, realizuotas GNG sąrašo įkėlimas XML formatu, kuris liko nepasikeitęs. Taip pat GNG informacija bus tikrinama su įmonių registrais, todėl bus užtikrintas tik korektiškų duomenų pateikimas.

GNG sąrašo pildymas bus naujiena Naujos galimybės LT, Verslo klasteris LT ir Inogeb LT projektų vykdytojams. Projektuose, kur numatytas grupinis įmonių dalyvavimas, vykdytojai taip pat turės pildyti šias naujas mokėjimo dalis, kas užtikrins patogesnį informacijos pateikimą apie galutinius naudos gavėjus bei tinkamą dalies stebėsenos rodiklių reikšmių apskaičiavimą.

Svarbiausias pakeitimas – realizuojamas stebėsenos rodiklių P.B.202-205, P.B.228-229 automatinis skaičiavimas pagal suvestus ar įkeltus galutinių naudos gavėjų duomenis. Pildant ir mokėjimo prašymą, dalyje „Rodikliai“, šių rodiklių reikšmės bus užpildomos automatiškai.

Atkreipiame dėmesį, kad vienodinant duomenų struktūrą finansinių priemonių projektams bus atliktas duomenų tvarkymas į specialiai sukurtus mokėjimo prašymus įkeliant anksčiau teiktų ketvirtinių ataskaitų informaciją ir GNG sąrašus.

Informacijos apie projekto dalyvius pateikimas

Patogesniam ir greitesniam darbui su projekto dalyviais, realizuojamas projekto dalyvių anketinių duomenų ir rezultatų įkėlimas į DMS ne tik PDF formatu, bet ir XML formatu. Papildomai įvesta telefono numerio kontrolė – galima įvesti tik skaičius (be simbolių ir tarpų).

Taip pat patobulintas projekto dalyvio rezultato nustatymo algoritmas. Pateikiant dalyvių rezultatų duomenis, jei dalyvis neatitinka nei vieno rezultato, reikės nurodyti tik dalyvavimo veiklose pabaigos datą. Duomenų tikrinimo metu R8 rezultatas bus automatiškai parenkamas, jeigu nebuvo nurodytas kitas rezultatas, ar nėra randamas R2, o jeigu R2 nustatomas, tuomet automatiškai panaikinami anksčiau nurodyti R1 ir /ar  R8 rezultatai.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2020
Pr An Tr Ke Pe Še Se
27 28 29 30 31
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01 02 03 04 05 06