BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Gegužės 9-oji - EUROPOS DIENA !

2020 m. gegužės 8 d. / Finansų ministerija

Europos dieną, kuri švenčiama kiekvienų metų gegužės 9-ąją, džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje. Šią dieną minimas istorinis įvykis – Šumano deklaracija. 1950 m. Paryžiuje pasakytoje kalboje tuometinis Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas išsakė savo idėją apie naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, dėl kurio karas tarp Europos tautų būtų neįsivaizduojamas dalykas.

Jis siekė sukurti Europos instituciją, kuri valdytų bendrą anglies ir plieno gamybą. Nepraėjus nė metams pasirašyta tokios institucijos įkūrimo sutartis. Šumano pasiūlymas laikomas dabartinės Europos Sąjungos užuomazga.

Rodoma:

2020 m. Europos dieną ES institucijos nori įvairiais būdais interneteen pagerbti visus tuos europiečius, kurie solidariai padeda mūsų Sąjungai įveikti koronaviruso krizę. Čia rasite įspūdingų ir įkvepiančių istorijų, taip pat naujausią informaciją apie ES atsaką į koronaviruso krizę.

Su visa Europos dienai skirta veikla, kurią organizuoja Europos biurai ES ir visame pasaulyje, galima susipažinti apsilankius šiose svetainėse.

#EuropeDay

Informacija parengta pagal europa.eu

Artimiausi renginiai