Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

Europos Sąjungos investicijos į ateitį, kurią vertins mūsų vaikai

2019 m. kovo 25 d.

„Kai mes kalbame apie Europos Sąjungos investicijas,  mes visada kalbame apie ateitį, kurią vertins mūsų vaikai ir anūkai“, –  tokiais žodžiais finansų ministras Vilius Šapoka atidarė šiemet jau dvyliktąją Kontaktų mugę, kuri skirta 2014-2020 m. periodo ES investicijomis finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenei.

Rodoma:

Tradicinis didžiausias Lietuvoje tokio pobūdžio renginys skatina ES investicijų programoje dalyvaujančius verslo ir viešojo sektoriaus atstovus keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ir ieškoti jų sprendimo būdų.

Renginio organizatoriaus – Finansų ministerijos – dėmesys šiais metais skirtas investicijoms į vaikus ir šeimą, jų gerovę bei jų poreikių tenkinimą. Tai yra labiausiai atsiperkančios sritys, generuojančios didžiausią socialinę-ekonominę naudą. Renginyje daug kalbėta ir apie kokybės bei efektyvumo siekius, naudojant Europos Sąjungos investicines lėšas.

„Pirmaisiais metais, kai į Lietuvai buvo skirtos Europos Sąjungos fondų lėšos, daugelis dalykų mums  buvo nauja: griežtos ES reglamentų nuostatos, daug sudėtingų biurokratinių reikalavimų, kuriuos turėjome įvykdyti. Dabar, kai žaidimo taisykles jau gerai išmokome, keliame ambicingesnius tikslus – norime ne tik atitikti reikalavimus, bet siekti kuo didesnės kokybės ir efektyvumo“, – sako Paulius Baniūnas,  finansų ministerijos investicijų departamento direktorius.

Anot jo, atėjo laikas kokybiniam šuoliui. Turime ieškoti naujų originalių idėjų, būti kūrybingi, atviri, nebijoti stabdyti iniciatyvas, kurios neveikia ir drąsiai ieškoti alternatyvų.

„Turime dirbti taip, kad kiekvienas euras prisidėtų kuriant Lietuvą, kurią norėtume palikti savo vaikams“, – sako P. Baniūnas.

Kontaktų mugės metu buvo pristatytos ir ES investicijų sėkmės istorijos, susijusios su vaikystės patirtimis, svajonėmis arba realiais vaikų poreikiais. Ypatingo dėmesio sulaukė psichoterapeuto Eugenijaus Laurinaičio specialiai šiam renginiui paruoštas pranešimas.

„Vaikystė tai didelė žemė, iš kurios mes visi kilę... – tai Antuano de Sent Egziuperi žodžiai, kuriuos šiuolaikinis mokslas įrodo. Šis palikimas ne visada mums padeda gyventi suaugusiojo gyvenimą, kartais net labai trukdo“, – sako garsus Lietuvos psichoterapeutas prof. Eugenijus Laurinaitis.

Jis Kontaktų mugės metu kalbėjo apie aplinkybes ir įvykius, kurie daro įtaką mūsų raidai ankstyvoje vaikystėje.

Artimiausi renginiai