BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

„InoConnect“ priemonė baigėsi, gautos 163 paraiškos

2021 m. gegužės 3 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė priimti paraiškas pagal „InoConnect“ priemonę. Bendras jos biudžetas – 1,45 mln. Eur,  tęstinio kvietimo metu iš viso gautos 163 paraiškos 1,53 mln. Eur sumai.  Įvertinus baigtų įgyvendinti projektų sutaupymus, nepasirašytas ir nutrauktas sutartis bei projektų biudžetų korekcijas vertinimo metu, priemonės lėšų užteks visoms pateiktoms paraiškoms.

Rodoma:

Pasak LVPA direktoriaus Aurimo Želvio, pasibaigusi priemonė suteikė mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų (MTEPI) srityje veikiančioms įmonėms platesnes galimybes rasti užsienio partnerių savo plėtros ar naujų produktų kūrimo planams įgyvendinti.

Taip pat siekta tikslo Lietuvoje didinti MTEPI išlaidas, šių paslaugų eksportą, pritraukti užsienio investicijų.

“Verslo renginiai visada buvo viena efektyviausių formų dalytis idėjomis, patirtimi, megzti kontaktus, neretai ir pasirašyti kontraktus. Pastarieji pandemijos metai gerokai sumažino tiesioginių kontaktų galimybę, bet ne patirties mainų poreikį, todėl tarptautiniai susitikimai įgavo nuotolinę formą, o mūsų verslas sėkmingai ja naudojosi”, − sako A. Želvys.

Populiariausia renginių tematika, kuriems teiktos paraiškos – informacinės technologijos, telekomunikacijos, kompiuterių programavimo veikla. Aktyviausi pareiškėjai: Vilniaus (97), Kauno (41), Šiaulių (10) apskričių įmonės.

“InoConnect” priemonė – tęstinė, pirmoji paraiška gauta 2017 m. Iki šiol 58 projektai jau baigti, 46 – vykdomi, 32 – vertinimo stadijoje, rengiamos 7 sutartys.

Įmonės, mokslo ir technologijų parkai ir (arba) klasterių koordinatoriai galėjo pretenduoti į 10 000 Eur sumą investicijoms, skirtoms dalyvavimui Europos įmonių tinklo renginiuose MTEPI tema. Priemonės lėšomis taip pat buvo galima finansuoti ir dalyvavimo nuotoliniuose renginiuose darbo užmokesčio išlaidas, taip pat ir jau įgyvendinamų projektų darbo užmokesčio išlaidos, jei jos patirtos ne anksčiau nei paskelbta valstybės lygio ekstremalioji padėtis.

Raktažodžiai: LVPA InoConnect Aurimas Želvys