BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiama teikti paraiškas pagal atnaujintą priemonės „MTEP rezultatų komercinimo ir tarpautiškumo skatinimas“ kvietimą

2020 m. rugsėjo 14 d. / Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti konkurse ir teikti paraiškas pagal atnaujintą ES priemonės „MTEP rezultatų komercinimo ir tarpautiškumo skatinimas“ kvietimą. Tai priemonė, skirta inovatyvaus produkto, technologijos ar paslaugos komercinimo procesui bei jų patekimui į rinką paskatinti.

Rodoma:

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti konkurse ir teikti paraiškas pagal atnaujintą ES priemonės „MTEP rezultatų komercinimo ir tarpautiškumo skatinimas“ kvietimą. Tai priemonė, skirta inovatyvaus produkto, technologijos ar paslaugos komercinimo procesui bei jų patekimui į rinką paskatinti.

Nuo rugsėjo 14 d. mokslininkai, tyrėjai ir studentai kviečiami dalyvauti konkurse su naujomis verslo idėjomis, kurių pagrindu būtų kuriamos mokslui imlios, atžalinės įmonės (angl. spin-off). 

MITA l. e. p. direktoriaus Ginto Kimčio teigimu, kiekvieną kartą atnaujinus priemonės „MTEP rezultatų komercinimo ir tarpautiškumo skatinimas“ kvietimą, sėkmingų mokslo idėjų pavertimo nauju verslu  sąrašas pasipildo vis naujais projektais. Agentūros organizuojamo MTEP rezultatų komercinimo konkurso tikslas – skatinti studentų, tyrėjų ir mokslininkų įmonių kūrimą bei visų tipų įmonių mokslo ir studijų institucijose sukurtų MTEP rezultatų pagrindu kuriamų inovatyvių produktų plėtojimą.

Ankstesnio kvietimo metu paraiškas teikė ir finansavimą savo veiklai vykdyti gavo 44 įmonės. Tarp  finansuojamų projektų – išmaniųjų technologijų įrenginys, tamsiuoju paros metu perspėjantis vairuotojus apie susidūrimą su laukiniais gyvūnais (MB „DOK inovacija“), inovatyvi pramoninio užteršto vandens valymo technologija, pasitelkiantiišmaniojo automatizavimo sprendimus (MB „SiMa Water Technologies“), optiniu principu pagrįsta dronų aptikimo ir deaktyvavimo sistema (MB „Sprendimai pramonei“) ir kiti sprendimai.

Bendra naujo kvietimo finansavimo suma siekia 3 000 000 eurų, didžiausia galima finansavimo lėšų suma vienam projektui – 100 000 eurų, o finansavimo intensyvumas – 100 proc. Bus remiamos MTEP rezultatų komercinimo veiklos, t.y. mokslo ir studijų institucijoje sukurto prototipo išvystymas, jo išbandymas, demonstravimas, bandomosios partijos gamyba ir sukurto naujo produkto įvertinimas.

Paraiškas gali teikti mokslo ir studijų institucijos, taip pat privatieji juridiniai asmenys, kurių akcininkai yra mokslo ir studijų institucijos, arba kurie yra pasirašę sutartis su jomis dėl intelektinės veiklos rezultatų nuosavybės.

Konkursą sudaro 2 etapai.  Paraiškos pirmajam etapui teikiamos iki 2020 m. lapkričio 13 d. 15:15 val. 

Daugiau informacijos apie priemonę ir reikalavimus paraiškoms rasite čia.

Visus norinčius konsultuotis dėl priemonės kviečiame kreiptis į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) vyr. specialistę Ingą Masilionytę-Larionovą, tel. (+370) 664 22923, el. p. inga.masilionyte-larionova@mita.lt

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Liepa 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01