Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

KVIEČIAME TEIKTI PROJEKTINIUS PASIŪLYMUS FINANSUOTI PROJEKTUS PAGAL PRIEMONĘ „INOGEB LT“

2019 m. gruodžio 6 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra
Rodoma:

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia iki š. m. gegužės 31 d. 17 val.  teikti projektinius pasiūlymus finansuoti projektus pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos valstybės planavimo priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-V-842 „Inogeb LT“.

Finansavimo tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, teikiant inovacijų konsultacines ir inovacijų paramos paslaugas įmonėms, didinti įmonių inovatyvumą, kartu siekiant sukurti efektyviai veikiančią žinių sklaidos terpę, kuri skatintų įmones aktyviau plėtoti mokslinių tyrimų ir (ar) eksperimentinės plėtros ir inovacijų veiklas.

Projektinius pasiūlymus prašome teikti elektroniniu paštu (rimantas.segzda@eimin.lt) ir paštu (adresu Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius) arba elektroniniu paštu ir per kurjerį.

Artimiausi renginiai