BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kvietimas dalyvauti žurnalistų konkurse

2019 m. gruodžio 10 d. / Finansų ministerija

Gerb. žiniasklaidos atstovai,

kviečiame Jus dalyvauti jau tradiciniu tapusiame LR Finansų ministerijos Europos Sąjungos (ES) investicijų efektyvumo Lietuvai ir ekonomikai konkurse.

Trečiąjį kartą apdovanosime Europos Sąjungos investicijų efektyvumą Lietuvoje profesionaliausiai tyrinėjančius žurnalistus, redaktorius bei komentatorius. Taip pat apdovanojimai bus skiriami už išskirtinius straipsnius, laidas, komentarus ir įrašus socialiniuose tinkluose.

Rodoma:

Šio kūrybinio konkurso tikslas – skatinti žurnalistus ir tinklaraštininkus įsitraukti į ES struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje panaudojimo efektyvumo analizę bei skatinti diskusijas apie ES lėšomis įgyvendinamus socialinius ir ekonominius pokyčius.

Nugalėtojus išrinks ekonomikos ir žiniasklaidos ekspertų komisija. Geriausieji bus iškilmingai apdovanoti konkurso prizais bei piniginėmis premijomis (žr. konkurso nuostatus).

Iki sausio 8 d. (imtinai) kviečiame pateikti paraiškas el. paštu konkursas@prservice.lt arba atsiųsti adresu „PR Service/Edelman Affiliate“, Dominikonų g. 5, LT-01131 Vilnius.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą konkurse maloniai prašome skaityti čia

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir laukiame Jūsų darbų!

Artimiausi renginiai