BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

LVPA kviečia kultūros ir kūrybinių industrijų atstovus į jiems skirtų finansavimo priemonių mokymus

2022 m. sausio 10 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Potencialiems dviejų priemonių: „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“ ir „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ – pareiškėjams šių metų sausio 20 d., 10 val. organizuojami nuotoliniai mokymai.

Rodoma:

Naujųjų metų išvakarėse Lietuvos verslo paramos agentūra ir Kultūros ministerija paskelbė visą puokštę finansavimo priemonių, skirtų kultūros ir kūrybinių industrijų atstovams.

Potencialiems dviejų priemonių: „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“ ir „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ – pareiškėjams šių metų sausio 20 d., 10 val. organizuojami nuotoliniai mokymai, kurie vyks naudojant „Zoom“ platformą.

Priemonę „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“ pristatys LVPA Verslo tvarumo projektų skyriaus vyriausioji projektų vadovė Ingrida Juozulynaitė, priemonę „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ – to paties skyriaus vyriausioji projektų vadovė Vilma Bukauskaitė ir LVPA Projektų finansų grupės vyresnioji patarėja Sandra Gylienė.

Pranešėjos nagrinės Aprašų reikalavimus, kaip tinkamai užpildyti 5 priedus ir paraišką. Vėliau bus pristatomi reikalavimai tinkamų finansuoti išlaidų apskaičiavimui, remiantis metodikomis ir ataskaitomis dėl fiksuotų kainų. Valstybės pagalbos subtilybes pristatys LVPA Projektų vertinimo ir vystymo skyriaus patarėjas Gytis Petrukaitis.  Renginio metu bus galima klausti pranešėjų ir čia pat gauti atsakymus. Orientacinė nuotolinių mokymų trukmė – 3 val. 15 min.

Jei norite dalyvauti renginyje, spauskite ant nuorodos. Užpildę nedidelę anketą, gausite prisijungimą prie renginio.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Gegužės 2022
Pr An Tr Ke Pe Še Se
25 26 27 28 29 30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
01 02 03 04 05