BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

LVPA pateikė projektus „Europos burėms“: nuo biodujų technologijų iki bechlorio baseinų vandens

2021 m. vasario 24 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pateikė iš viso 7 projektų kandidatūras geriausių ES investicijų projektų rinkimams „Europos burės 2021“.

Rodoma:

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pateikė iš viso 7 projektų kandidatūras geriausių ES investicijų projektų rinkimams „Europos burės 2021“. Šiam konkursui pateiktų projektų metu buvo diegiamos inovatyvios technologijos, įgyvendinami aplinkai draugiški sprendimai ir netradiciniai smulkaus verslo projektai.

„Europos burės“ – geriausių ES struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų rinkimai. LVPA pateikė projektus nominacijoms „Už inovatyviausius sprendimus“, „Už darnios aplinkos kūrimą“, „Už efektyvumą medicinoje“ ir „Už įdomiausius smulkaus verslo projektus“.

„Europos burės“ mums yra gera proga stabtelėti ir skirti daugiau laiko teigiamiems projektų metu sukurtiems rezultatams apžvelgti. LVPA klientai įgyvendina projektus Europos žaliojo kurso, skaitmeninimo tematika, kuria medicinai reikšmingas technologijas ir pasauliui pristato netradicines smulkaus verslo idėjas, garsinančias Lietuvą. Kai kurie iš šių projektų baigti sklandžiai įgyvendinti metais ar dviem anksčiau, nei planuota, tai įrodo, kad bendrovės ruošiasi, įvertina, kokią naudą projektas turės įmonės augimui, ir ją kuria. ES investicijos tokiu atveju turi dvigubą prasmę – jos ne tik padeda auginti verslą, bet ir prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo ilgalaikėje perspektyvoje“, – akcentuoja LVPA direktorius Aurimas Želvys.

Projektus, kuriuos delegavo LVPA, įgyvendino ar tebeįgyvendina biojėgainių vystymo klasteris, atstovaujamas klasterio koordinatoriaus AB „Auga group“, bendrovės „Amber Grid“, „Innovative Pharma Baltics“, „Diagnolita“, „Ad markers“, „Atostogų parkas“.

Projektų, kurie iš dalies buvo finansuojami ES investicijomis, metu buvo įdiegtos ekoinovacijų technologijos, pavyzdžiui, bechlorė baseinų vandens valymo ir dezinfekavimo sistema, taip pat skaitmeninimo technologijos, padėjusios gerinti gaminių kokybę, mažinti gamybos sąnaudas ir neigiamą poveikį aplinkai. Kuriamos biodujų ir biometano gamybos technologijos, projektų metu buvo sukurtos technologijos prostatos vėžio diagnostikai, kai naudojama skysčių biopsija. Taip pat produkcija pristatoma užsienio rinkose, tokiu būdu skatinant eksportą.

Jau tryliktąjį kartą Finansų ministerija inicijuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burės 2021“ rinkimus. Šiuo konkursu siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius ES fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Toliau projektus vertins šiam konkursui sudaryta komisija. Laimėjusių projektų apdovanojimai įvyks gegužės 27 dieną Vilniuje, SEB banko centrinėje būstinėje.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01 02 03 04