Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

Metinėje ESF projektų vykdytojų konferencijoje apdovanoti ir konkurso ŽINGSNIAI nugalėtojai

2018 m. lapkričio 12 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Lapkričio 7 dieną Europos socialinio fondo agentūra projektų įgyvendintojus pakvietė į metinę konferenciją „Žingsniai pokyčių link“.

Rodoma:

Lapkričio 7 dieną Europos socialinio fondo agentūra projektų įgyvendintojus pakvietė į metinę konferenciją „Žingsniai pokyčių link“.

Šis renginys – tai proga padėkoti  projektų įgyvendintojams už idėjas, kūrybiškumą, energiją ir bendrą darbą investuojant į žmonių gyvenimo pokyčius Lietuvoje. Kartu tai puiki galimybė pasidalyti aktualiomis žiniomis, patirtimi ir projektų sėkmės istorijomis.

Renginio pradžioje savo patirtimi ir įžvalgomis apie pokyčių svarbą žmogaus gyvenime dalijosi Baltijos koučingo centro vadovas Povilas Petrauskas, elgsenos specialistas Romualdas Mačiulis, susirinkusieji išgirdo geležiniu žmogumi vadinamo ultramaratonininko Gedimino Griniaus pasakojimą, klausėsi menininkų Remigijaus ir Algirdo Gataveckų gyvenimo pokyčių istorijos.

Antroje konferencijos dalyje buvo paskelbti ir apdovanoti sėkmės istorijų konkurso ŽINGSNIAI nugalėtojai, kuriems nuoširdžius ir šiltus sveikinimus dovanojo šių metų Lietuvos atstovė Eurovizijos dainų konkurse Ieva Zasimauskaitė.

Leidinį „Žingsniai 2018“, kuriame rasite visas dešimt nominuotų istorijų, galite skaityti čia.

Raktažodžiai: žingsniai

Artimiausi renginiai