Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

Neformalus generalinių direktorių, atsakingų už ES sanglaudos politiką, susitikimas Bukarešte

2019 m. kovo 14 d. / Finansų ministerija

2019 m. I pusmečiui Tarybai pirmininkaujanti Rumunija, kovo 14 d. sukvietė visų ES valstybių narių atitinkamų ministerijų, kurios atsakingos už ES sanglaudos politiką, atstovus padiskutuoti apie ES sanglaudos politikos ateitį po 2020 metų.

Rodoma:

ES sanglaudos politika išlieka pagrindiniu prioritetu 2021–2027 m. Daugiametėje finansinėje programoje. Susitikimo metu aptariamos išmoktos pamokos 2014–2020 m. laikotarpiu, siekiant kuo geriau pasirengti naujųjų Sanglaudos politikos iššūkių įgyvendinimui. Sanglaudos politika padeda stiprinti ekonominę, socialinę ir teritorinę konvergenciją visose ES valstybėse narėse, todėl tikimasi, kad ilgalaikės, tvarios ir tikslingos ES investicijos paskatins kurti klestinčią ir tvaresnę Europą.

„Mes gyvename dinamiškame pasaulyje, kuriame kasdien atsiranda įvairūs nauji socialiniai, ekonominiai ir tarptautiniai iššūkiai, tokie kaip globalizacija, skaitmeninimas ar 4–oji pramonės revoliucija. Todėl labai svarbu turėti gerai parengtą nacionalinę investicijų strategiją, kurioje būtų atsižvelgta į pagrindinius regiono iššūkius, poreikius ir galimybes. Sanglaudos politika taip pat turi tapti modernesnė, lankstesnė ir greitai prisitaikanti prie naujųjų iššūkių“ – pažymėjo Finansų ministerijos Investicijų departamento direktorius Paulius Baniūnas.

Artimiausi renginiai