BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Organizuojami seminarai pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“

2017 m. sausio 3 d. / Europos socialinio fondo agentūra
2017 m. sausio 17 ir 19 dienomis Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinius seminarus būsimiems pareiškėjams - privatiems juridiniams asmenis, valstybės ir savivaldybės įmonėms, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“.

2017 m. sausio 17 ir 19 dienomis Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinius seminarus būsimiems pareiškėjams - privatiems juridiniams asmenims, valstybės ir savivaldybės įmonėms, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje.

Numatomos seminarų temos:

  • Projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas (remiamos veiklos, stebėsenos rodiklis, biudžeto kategorijos, tinkamų finansuoti projekto išlaidų tipai, supaprastintai apmokamos išlaidos ir kiti reikalavimai pareiškėjams);
  • Paraiškų teikimas (paraiškos teikimas, paraiškos priedai, paraiškos pildymas);

Seminarai vyks 2017 m. sausio 17 d. Vilniuje viešbutyje „Artis“ (Totorių g. 23, Vilnius) ir 2017 m. sausio 19 d. Kaune viešbutyje Europa Royale (Miško g. 11, Kaunas). Registruotis į seminarus galite čia.

Raktažodžiai: ESF esfa

Susiję įrašai