BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kvietimas dalyvauti Partnerystės sutarties įgyvendinimo pažangos ataskaitos viešajame aptarime

2019 m. liepos 16 d. / Finansų ministerija

 

 

 

 

Rodoma:

Kvietimas dalyvauti Partnerystės sutarties įgyvendinimo pažangos ataskaitos viešajame aptarime

 

Finansų ministerija kviečia visuomenę, socialinius bei ekonominius partnerius ir kitus suinteresuotų šalių atstovus teikti pasiūlymus ir pastabas Partnerystės sutarties įgyvendinimo pažangos ataskaitai (toliau – Ataskaita)

2019 metais teikiamoje Ataskaitoje yra apžvelgiami visų penkių Europos struktūrinių ir investicinių fondų rezultatai, pasiekimai, iššūkiai ir administravimo pokyčiai įvykę per 2014-2018 metus.

Šiame dokumente, rengiamame jau antrąjį kartą pagal Europos Komisijos nustatytą modelį, yra pateikiama aktuali informacija apie valstybės narės vystymosi poreikių pokyčius, pažangą, siekiant strategijos „Europa 2020“ tikslų, Tarybos rekomendacijų įgyvendinimo vertinimą, pažangą pagal teminius tikslus, ES struktūrinių ir investicinių fondų koordinavimą su kitomis priemonėmis, teritorinio vystymosi priemonių rezultatus, gebėjimų stiprinimą, administracinės naštos mažinimą, horizontaliųjų principų diegimą, Jaunimo užimtumo iniciatyvos įgyvendinimą ir kitą su ES fondų administravimu ir įgyvendinimu susijusią informaciją.

Siekdami užtikrinti ES tikslų ir konkrečių fondų uždavinių įgyvendinimo pažangos stebėseną bei sklandų pažangos ataskaitos rengimo irpateikimo Europos Komisijai procesą, prašome ir kviečiame visus šalies gyventojus ir organizacijas peržiūrėti, įvertinti ir esant poreikiui teikti pastabas ir pasiūlymus pažangos Ataskaitai iki 2019 m. rugpjūčio 12 d. el. paštu Julius.Gratulevicius@finmin.lt. Viešojo aptarimo metu gauti pasiūlymai bus apibendrinti ir į juos bus atsižvelgiama, rengiant galutinę Ataskaitos redakciją.

Lietuvos Respublikos partnerystės sutarties ataskaitos projektas derinimui

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
28
29
30
31