BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Paskutinis DMS plėtros etapas - jau gegužės pabaigoje

2021 m. gegužės 4 d. / Finansų ministerija
Rodoma:

Šįkart norime pradėti nuo padėkos už kantrybę ir supratingumą diegiant visus DMS patobulinimus. Tikimės, kad sėkmingai naudojatės sukurtais ir patobulintais funkcionalumais.

Paskutiniame etape finalizuojame projekto duomenų matomumą. Įdiegus atnaujinimus, galėsite peržiūrėti likusią projekto informaciją – aktualios projekto sutarties duomenis. Tad DMS taps ta vieta, kur matote visą projekto eigą nuo pat paraiškos pateikimo, projekto įgyvendinimo ir jo metu teikiamų duomenų ir vykusių patikrų iki pat pabaigos ir netgi po projektiniu laikotarpiu.

Patogesniam ir aiškesniam mokėjimo prašymo, dalyvių, projekto pirkimų plano ar kitų duomenų pildymui bus realizuotas pildymo „sufleris“ – klaustukai, kuriuose bus pateikiami paaiškinimai, kur ir kokia informacija turi būti užpildyta pagal patvirtintas formas.

Šiek tiek optimizuotas mokėjimų procesas. Lengvesniam pildymui, MP ataskaitinio laikotarpio data iki bus užpildyta pildymo inicijavimo data, bet esant poreikiui - redaguojama. Mokėjimo prašymų laikotarpių tinkamam eiliškumui ir nepersidengimui užtikrinti, apribojamas pildomų MP skaičius, t.y. vienu metu DMS‘e galėsite rengti tik vieną tarpinį ar galutinį ir vieną avansinį mokėjimo prašymą. Pateikus įgyvendinančiajai institucijai, bus galima vėl pradėti kito MP rengimą.

Kas projekte vykdo mokymus, turės galimybę mokymų grafiko duomenis ne tik pildyti tiesiogiai DMS, o  ir įkelti XML formatu.

Siekiant akcentuoti DMS naudotojų supažindinimą su asmens duomenų tvarkymu, bus sukurtas atskiras supažindinimas ir pažymėjimas dėl susipažinimo su asmens domenų tvarkymu.

Gero DMS naudojimo ir sėkmingo projektų įgyvendinimo!

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Gegužės 2022
Pr An Tr Ke Pe Še Se
25 26 27 28 29 30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
01 02 03 04 05