BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Planuojami plėtros darbai gruodžio mėnesį. Kas pasikeis Duomenų mainų svetainėje?

2020 m. spalio 1 d.
Rodoma:

Kaip jau buvo minėta ankstesniuose etapuose, siekiama, kad DMS taptų ne tik dokumentų perdavimo įrankiu, bet taip pat informacijos apie projektą ir jo eigą šaltiniu, kuriame pateikiama visa informacija apie projektą. Jau šiuo metu galite teikti ir peržiūrėti visą su projekto pirkimais ir mokėjimais susijusią informaciją, o baigtuose projektuose – ataskaitas po projekto užbaigimo. Šis, metų pabaigoje planuojamas realizuoti etapas dar praplės projekto informacijos matomumą – bus galima peržiūrėti informaciją apie nustatytus pažeidimus, atliktus patikrinimus (auditus) ir lėšų grąžinimus projekte, bei planuojamas ir atliktas projekto patikras vietoje.

Taip pat, siekiant aiškumo ir lengvesnio duomenų atsekamumo, baigiamas komunikavimo perkėlimas prie konkrečių objektų. Šiuo etapu bus realizuotas pranešimų rengimas ir siuntimas bei dokumentų teikimas iš likusių su projektu susijusių objektų: Projekto sutarties, Patikrų vietoje, Grąžinimų, Pažeidimų ir Auditų.

Visų laukiami priminimai bus pagaliau realizuoti šiame plėtros etape. Naujas funkcionalumas bus skirtas priminimams, susijusiems su mokėjimų prašymais (savalaikis pateikimas, vėlavimai, savalaikis tvirtinimas), pirkimais (savalaikis duomenų pateikimas, patikrų atlikimas), ataskaita po projekto užbaigimo, grąžintinomis, patikromis vietoje, paraiška ir kt. Priminimai bus matomi tiek DMS, tiek įgyvendinančiosioms institucijoms, kad projektą administruojanti agentūra taip pat viską atliktų laiku. Priminimai bus sukurti pagrindiniams terminams bei veiksmas priminti ir bus aktyvūs, kol nebus atliktas reikalaujamas veiksmas. Tikimės, kad priminimai padės nepamiršti, kas svarbu administruojant projektus.

Taip pat skiriamas dėmesys DMS greitaveikai, kuri šiuo metu yra optimizuojama.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
28
29
30
31