BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Planuojami tolimesni plėtros darbai DMS ir SFMIS

2020 m. rugpjūčio 7 d.
Rodoma:

Rugpjūčio 27 d. - rugsėjo 10 d. planuojami tolimesni SFMIS ir DMS plėtros darbai.

Šįkart pokyčius pajus didesnė dalis projektų vykdytojų bei projektus administruojančių darbuotojų, kadangi dar labiau išplečiamos DMS galimybės teikiant reikalingus projekto duomenis tiesiogiai per DMS lengviau ir paprasčiau: mokymų grafiko ir lankomumo suvestinės pildymas ir teikimas, bei ataskaitos po projekto užbaigimo pildymo ir teikimo sugrįžimas, tik šįkart, tobulesnės ir ne trumpam. Taip pat dar keletas patobulinimų stebėsenos rodiklių žinynuose ir planuose, pasiekimų skaičiavimuose.

 

Dalyviai

Dalyvius administruojantys projektų vykdytojai turės galimybę mokymų grafiką pildyti, teikti ir keisti tiesiogiai prisijungus prie DMS, t.y. on-line. Naikinama PDF forma, kuri jau yra technologiškai pasenusi bei kėlusi nemažai importavimo problemų. Siekiant kuo labiau supaprastinti pildymą, mokymų grafiko formoj sumažinta pildomų laukų, o ataskaitinio laikotarpio pradžia užpildoma automatiškai įvertinus projekto veiklų įgyvendinimo pradžią bei anksčiau teiktų mokymų grafikų ataskaitinius laikotarpius. Mokymų grafike pateikta informacija apie planuojamus, dar neįvykusius mokymus galės būti ir tikslinama.  O visa mokymų grafikų teikimo istorija bus prieinama duomenų žurnale.

Projekto vykdytojo DMS parengtas ir pateiktas mokymų grafikas automatiškai bus įkeliamas į SFMIS2014 automatiškai jam suteikiant eilės numerį.

Taip pat bus realizuotas supaprastintų lankomumo suvestinių pildymas, teikimas ir keitimas tiesiogiai DMS. Atsisakoma detalios lankomumo suvestinės teikimo ir iš esmės peržiūrėta ir optimizuota supaprastinta lankomumo suvestinės forma, kurioje reikalaujama pildyti tik būtiną informaciją tinkamai projekto įgyvendinimo priežiūrai. Audito sekos užtikrinimui, supaprastintą lankomumo suvestinę turės pildyti ir teikti visi projektų vykdytojai, vykdantys mokymų veiklas, kad sistemoje būtų matoma, kas kokiuose mokymuose dalyvavo.

Atsisakoma PDF formos, tačiau pildymo patogumui bus realizuotas duomenų XML formatu įkėlimas.

Kaip minėta pirmame plėtros etape, komunikacija palaipsniui yra perkeliama prie konkrečių objektų, dėl kurių norima komunikuoti. Tad šiame etape bus sukurta galimybė su projekto dalyviais susijusiais klausimais, komunikuoti iš dalyvių skilties tiek DMS, tiek SFMIS2014. Tokiu būdu užtikrinama, kad visa reikalinga informacija, susijusi su konkrečiu objektu, bus vienoje vietoje, kas palengvina informacijos suradimą ir atsekamumą. 

Ataskaitos po projekto užbaigimo

Atsinaujinusiame DMS bus realizuotas ir ataskaitų po projekto finansavimo pabaigos (Ataskaita po užbaigimo) tiesioginis pildymas ir teikimas. Patogesniam ir lengvesniam pildymui, daug informacijos bus užpildoma automatiškai arba net dalies informacijos nereikės pildyti, jeigu projekto sutartyje nenumatyti tam tikri reikalavimai projekto tęstinumui. Atkreiptinas dėmesys, kad ataskaitinis laikotarpis taip pat automatiškai bus užpildomas pagal projekto sutartyje numatytą ataskaitų teikimo periodiškumą, tad ataskaitos galės būti teikiamos tik „iš eilės“ kiekvienam ataskaitiniam laikotarpiui.

Įgyvendinančiajai institucijai nebereikės rankiniu būdu pildyti duomenų, nes DMS parengta ir pateikta ataskaita po užbaigimo bus automatiškai užregistruojama SFMIS2014 ir suteikiamas eilės numeris SFMIS2014. Įgyvendinančiajai institucijai nustačius ataskaitoje po užbaigimo trūkumų, bus galima grąžinti ataskaitą tikslinti. Projekto vykdytojui nepatikslinus informacijos – atšaukti tikslinimą ir baigti vertinimą esamos informacijos pagrindu.

Taip pat nuo šio etapo realizacijos ir dėl ataskaitų po užbaigimo komunikacija vyks iš konkrečios pateiktos ir vertinamos ataskaitos po užbaigimo skilties.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
28
29
30
31