Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

PRISTATYTAS EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJŲ PRIEMONIŲ PASIRINKIMO ĮRANKIS

2019 m. gruodžio 6 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra
Rodoma:
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sukūrė Europos Sąjungos investicijų priemonių pasirinkimo įrankį, kurio tikslas – palengvinti ES investicijų galimybių paiešką. 
 
Naudojantis ES priemonių paieškos instrumentu pagal pasirinktus kriterijus bus pateikiamos nuorodos apie siūlomas finansavimo priemones. ES investicijų priemonėms sugrupuoti potencialūs pareiškėjai turės nurodyti organizacijos tipą, dydį, veiklos tipą, veiklos vykdymo trukmę, dominančią sritį ir kitą susijusią informaciją. Pagal pateiktą informaciją sistema pateiks aktualių Ekonomikos ir inovacijų ministerijos administruojamų ES investicijų priemonių sąrašą.
 
„Sukurtas įrankis www.esgalimybes.lt padės greičiau rasti naudingą informaciją apie aktualius LVPA, INVEGA, ESFA, MITA ES investicijų verslui instrumentus. Tai padės efektyviau vieno langelio principu plėtoti ir tobulinti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos agentūrų korporatyvinės komunikacijos ir paslaugų sistemą. Paslaugų iš kliento perspektyvos modeliavimas didina ES investicijų galimybių ir vertės rezultatų kūrimą proceso klientams ir kitoms suinteresuotosioms šalims,“ teigia Lietuvos verslo paramos agentūros direktorius Aurimas Pautienius-Želvys.
 
„Informuojant ir komunikuojant apie ES investicijų galimybes skirtingų dydžių įmonėms Lietuvos miestuose ir regionuose pasigendama patogios informacijos realiu laiku. O  tai ypač svarbu ir naujiems klientams, kurie svarsto galimybes ar pirmą kartą teikia paraiškas. Ateityje vis dažniau reikės naudoti skirtingus finansinius instrumentus, todėl natūralu, kad klientą domina vieno langelio principu teikiama koncentruota informacija nepriklausomai nuo agentūros. Bendradarbiauti yra produktyviau,“ pažymi įstaigos vadovas.
 
Paieškos įrankį galite rasti Lietuvos verslo paramos agentūros „Kvietimų“ skiltyje arba www.esgalimybes.lt. 
 
Kviečiame domėtis ES investicijomis ir verslo plėtros galimybėmis!
 

Artimiausi renginiai