BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Susitikime Rumunijoje – Sanglaudos politikos ateitis po 2020 metų

2019 m. balandžio 12 d. / Finansų ministerija

Sanglaudos politikos vaidmuo ir pagrindiniai Europos Sąjungos (ES) fondų programavimo principai, prieš priimant galutinius sprendimus dėl naujojo 2021-2027 m. ES finansavimo laikotarpio – šiomis temomis penktadienį diskutavo į neformalų ministrų, atsakingų už Sanglaudos politiką, susitikimą Bukarešte susirinkę aukšto lygio pareigūnai.

Rodoma:

Pasak Lietuvai atstovaujančios finansų viceministrės Loretos Maskaliovienės, siekiant užtikrinti tolygų ES lėšų investavimą, pereinant iš vienos finansinės perspektyvos į kitą, būtina kuo greičiau susiderėti dėl naujojo finansinio laikotarpio ir toliau skatinti Sanglaudos politikos lankstumą ir supaprastinimą, orientuotis į šalių pasiekimus bei investicijų proporcingumą, siekiant kuo efektyviau spręsti kylančius regioninius iššūkius.

„Sanglaudos politika turėtų sutelkti dėmesį ne tik į valstybių narių ekonominių ir socialinių problemų sprendimą, bet ir investuotų į tas sritis, kurios turi didžiausią potencialą ir gali sustiprinti šalies konkurencinį pranašumą, o kartu ir visos Europos Sąjungos globalią lyderystę“, – teigia finansų viceministrė L. Maskaliovienė.

Susitikimo metu aukšto lygio pareigūnai taip pat diskutavo dėl Sanglaudos politikos sąryšio su netrukus pasirodysiančia ES strategine darbotvarke ateinantiems 5-iems metams, kuri po gegužę įvyksiančių Europos Parlamento rinkimų nubrėš gaires naujajam Europos politiniam sezonui.

Artimiausi renginiai