Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

Viešieji pirkimai: ES projektų vykdytojams – kvalifikacijos reikalavimų nustatymo žemėlapis

2018 m. rugpjūčio 23 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra
Rodoma:

ES investicijų projektus įgyvendinantiems projektų vykdytojams Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) specialistai parengė kvalifikacijos reikalavimų nustatymo žemėlapį. Žemėlapis atskleidžia, kokius kvalifikacijos reikalavimus reikia nustatyti, kad pirkimo organizatorius nusipirktų pajėgų rangovą ar projektuotoją ir, svarbiausia, nenustatytų per didelių reikalavimų.

„Pastebėjome, kad ES investicijų projektus įgyvendinančių vykdytojų pažeidimai labai dažnai yra susiję su nepagrįstais reikalavimais rangovui ar projektuotojui turėti atestatus. Teismų praktika šiuo klausimu labai aiški – jei perkančioji organizacija numato per didelius reikalavimus tiekėjui, pralaimi ginčą“, – sako Neringa Virbickaitė, CPVA Pažeidimų prevencijos skyriaus viršininkė. Tikimasi, kad šis įrankis padės sumažinti viešųjų pirkimų pažeidimų skaičių.

Kaip sukurtas žemėlapis veikia? Į parengtą excel dokumentą projekto vykdytojas turi tiksliai įvesti statinio, kurio statybai/tvarkymui organizuojamas viešasis pirkimas, parametrus ir jame numatomus atlikti statybos darbus. Įvedus juos, CPVA sukurtas įrankis nurodo, kokius maksimalius kvalifikacijos reikalavimus galima nurodyti rangovui ar projektuotojui.

Rengiant žemėlapį CPVA darbuotojai išanalizavo visus šiuo metu galiojančius statybos veiklą reglamentuojančius teisės aktus, tarp jų ir tuos, kurie susiję su kultūros paveldo statiniais. Teisės aktams pasikeitus, žemėlapis bus atnaujintas.

Žemėlapį galima rasti čia.

Raktažodžiai: Viešieji pirkimai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Lapkritis 2019
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
5
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01