BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Žurnalistų ir tinklaraštininkų publikacijų konkursas energetikos temomis

2020 m. lapkričio 23 d. / Energetikos ministerija
Rodoma:

Gerb. žiniasklaidos atstovai,

kviečiame Jus dalyvauti pirmajame LR Energetikos ministerijos  žurnalistams ir tinklaraštininkams skirtame konkurse, kuris skirtas aktualioms ir reikšmingoms Lietuvai ir visai Europos Sąjungos energetikos ir klimato kaitos temoms, energetikos politikos prioritetams. Konkurso tikslas – skatinti žurnalistus, tinklaraštininkus įsitraukti į Lietuvos ir Europos Sąjungos energetikos bei klimato kaitos strategijos ir dabartinės situacijos, svarbiausių energetikos politikos prioritetų nagrinėjimą, inicijuoti viešąją diskusiją šiomis temomis, didinti visuomenės energetinį sąmoningumą ir raštingumą.

Konkurse kviečiami dalyvauti žurnalistai ir tinklaraštininkai, parengę laidas, reportažus ar publikacijas, kuriose nagrinėjamos ir pristatomos su ES bei Lietuvos energetika ir klimato kaita susijusios temos ir problematika. Konkursui pateikiami straipsniai, straipsnių rinkiniai, reportažai, fotoreportažai, interviu, televizijos ir radijo laidos, komentarai, žurnalistiniai tyrimai, multimedijų projektai ir kt. žanro kūriniai. Jie turi būti publikuoti žiniasklaidoje 2020 m. sausio 1 d. – 2020 m. gruodžio 21 d. laikotarpiu. 

Autorių darbuose turi atsispindėti ir būti nagrinėjamos tikslingumo, naudos ekonomikai bei visuomenei, kuriamos pridėtinės vertės, poveikio regionų plėtrai, įgyvendinamų projektų, inicijuojamų socialinių, ekonominių pokyčių Lietuvoje bei kitos susijusios temos. Konkurse dalyvaujančiais žurnalistų ir tinklaraštininkų darbais gali būti siekiama kurti abipusio bendradarbiavimo santykius su bendruomenėmis, ugdyti jų domėjimąsi energetika bei klimato kaita, užtikrinti efektyvų grįžtamąjį ryšį bei skatinti socialinius-ekonominius pokyčius.

Autoriniai darbai gali būti teikiami vienai iš keturių kategorijų: Metų tema, Metų diskusija ar interviu, Metų komentaras ar įžvalga ir Specialioji nominacija, kuri skiriama komisijos sprendimu už išskirtinį darbą, kuris dėl specifikacijos nepatenka į kitas kategorijas.

Darbo autoriai bus apdovanoti 1 tūkst. eurų vertės pinigine premija. Šis projektas yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

Paraiškas galima teikti iki 2020 m. gruodžio 21 dienos, o konkurso nugalėtojai bus išrinkti ne vėliau kaip iki 2021 m. sausio 15 d.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą konkurse maloniai prašome skaityti čia (https://enmin.lrv.lt/uploads/enmin/documents/files/%C5%BDurnalist%C5%B3%20konkurso%20nuostatos_ENMIN2020%2010%2014.pdf)

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir laukiame Jūsų darbų!

Darbus siųsti reiktų el. paštu: konkursai@enmin.lt  arba ugne@nuostabu.lt

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
28
29
30
31