BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame teikti prašymus įgyvendinti skatinamąją finansinę priemonę „Portfelinės garantijos paskoloms 2“

2020 m. balandžio 16 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija ir uždaroji akcinė bendrovė „Investicijų ir verslo garantijos“ (toliau – „Invega“) kviečia finansų įstaigas teikti prašymus dėl  skatinamosios finansinės priemonės „Portfelinės garantijos paskoloms 2“ (toliau – Priemonė).

Rodoma:

Pagrindiniai priemonės tikslai:

–  dėl COVID-19 protrūkio palengvinti gauti finansavimą paskolų ir finansinės nuomos (toliau – lizingo) sandorių forma su lėšų trūkumu susidūrusioms smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams bei didelėms įmonėms;

– sumažinti finansavimo riziką ir dėl šios priežasties palengvinti paskolų ir lizingo sandorių prieinamumą įmonių likvidumui pagerinti.

Priemonės įgyvendinimo sąlygų aprašas.

Dėmesio: Tuo atveju, jei kartu su prašymu pateikiami fizinių asmenų duomenys, prašome pateikti šių fizinių asmenų sutikimus dėl asmens duomenų tvarkymo. Sutikimo formą rasite čia.

Tipinė sutartis su finansų tarpininku dėl Priemonės įgyvendinimo bus pateikta netrukus.

 

Prašymų teikimo pradžia – 2020 m. balandžio 16 d.

Prašymų teikimo pabaiga – 2020 m. balandžio 30 d. 24:00 val.

 

Prašymus teikti elektroniniu paštu:  pgp2@invega.lt

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS