BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Stabdomas priemonės „Eco konsultantas LT“ kvietimas teikti paraiškas

2020 m. balandžio 14 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Nuo 2020 m. balandžio 14 d. stabdomas kvietimas teikti paraiškas pasinaudoti visuotinės dotacijos priemone „Eco konsultantas LT“, pagal kurią buvo kompensuojama dalis išlaidų susijusių su konsultacijomis efektyvesnio išteklių naudojimo, gamtinių resursų tausojimo klausimais. Paraiškos, gautos po kvietimo sustabdymo, nebus vertinamos.

Rodoma:

Priemonei finansuoti skirta 948 100 Eur. Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Jau pasiekta maksimali leistina finansuoti suma, o likusių 196 100 Eur užteks dar 49 paraiškoms įvertinti.

Kompensacijų priemonės „Eco konsultantas LT“ dėka labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ) ne tik sutaupė lėšų, bet ir gavo reikiamą informacinę, konsultacinę metodinę ir kitą paramą išteklių naudojimo, gamtos resursų tausojimo, atliekų perdirbimo, taršos prevencijos, ekoinovacijų diegimo srityse. Ekologiško verslo vykdymo principų taikymas suteikė pranašumo prieš konkurentus, padėjo sutaupyti energijos bei darė teigiamą poveikį darbuotojų sveikatai.

Dotacijų priemone „Eco konsultantas LT“ aktyviausiai naudojosi Vilniaus ir Kauno apskričių įmonės, siekiančios kurti atsakingą bei aplinkai draugišką verslą. Nuo visuotinės dotacijos priemonės įgyvendinimo pradžios teigiamai įvertinta 218 paraiškų.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS