BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis renginys būsimiems pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas mokslinėms išvykoms iš Lietuvos ir į Lietuvą“ (II-asis kvietimas teikti paraiškas)

Informacinis renginys būsimiems pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas mokslinėms išvykoms iš Lietuvos ir į Lietuvą“ (II-asis kvietimas teikti paraiškas).

Lietuvos mokslo taryba organizuoja informacinius praktinius seminarus būsimiems pareiškėjams pagal priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą „Mokslininkų, tyrėjų gebėjimų plėtra ir bendradarbiavimo vystymas vykdant mokslinių idėjų mainus, mokslines išvykas iš Lietuvos ir į Lietuvą“. Renginiuose bus pristatoma bendroji II-ojo kvietimo pagal poveikles  informacija pareiškėjams, reikalavimai projekto išlaidų tinkamumui, fiksuotieji įkainiai, paraiškos dėl projekto finansavimo pildymas.

Informaciniai renginiai vyks Kaune rugsėjo 26 d. (pradžia 10.00val.).

Norinčius dalyvauti informaciniuose renginiuose maloniai prašome registruotis iki spalio 24 d.  12:00 val. adresu:

registracija

https://www.lmt.lt/lt/visuomenes-informavimas/renginiai/2315/informacinis-renginys-busimiems-pareiskejams-ketinantiems-teikti-paraiskas-mokslinems-isvykoms-is-lietuvos-ir-i-lietuva-ii-asis-kvietimas-teikti-paraiskas/r49   

Žemėlapis

T. Daugirdo g. 4, Kaunas, Kaunas

Kontaktiniai duomenys

Indrė Dagilienė 8 604 53910 indre.dagiliene@lmt.lt