BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis renginys Vilniuje projektų vykdytojams, vykdantiems projektus pagal veiklą „Mokslininkų, tyrėjų gebėjimų plėtra ir bendradarbiavimo vystymas vykdant mokslinių idėjų mainus, mokslines išvykas iš Lietuvos ir į Lietuvą“

Lietuvos mokslo taryba organizuoja informacinį renginį projektų vykdytojams pagal priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklą „Mokslininkų, tyrėjų gebėjimų plėtra ir bendradarbiavimo vystymas vykdant mokslinių idėjų mainus, mokslines išvykas iš Lietuvos ir į Lietuvą“  (2017 m. kvietimas). Renginyje bus pristatyta informacija apie projektų administravimą, reikalavimus projekto išlaidų tinkamumui ir mokėjimo prašymų teikimą, aptarti kiti su projektų įgyvendinimu susiję klausimai. Į renginį ypač kviečiami mokslo ir studijų institucijų projektų administratoriai ir finansininkai, atsakingi už šios veiklos projektų administravimą.

Informacinis renginys vyks kovo 21 d. Vilniuje, Lietuvos mokslo tarybos Didžiojoje salėje (Gedimino per. 3, 01103 Vilnius). Renginio pradžia 9.30 val.

Norinčius dalyvauti informaciniame renginyje maloniai prašome registruotis iki kovo 20 d. 15.00 val.

Registracija: http://www.lmt.lt/lt/visuomenes-informavimas/renginiai/2315/informacinis-renginys-projektu-vykdytojams/r25

 

Žemėlapis

Gedimino pr. 3, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Indrė Dagilienė 8 60453910 indre.dagiliene@lmt.lt
Raktažodžiai: Moksliniai tyrimai