BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Seminaras projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemones „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ Kauno regione

Europos socialinio fondo agentūra kviečia į seminarą projektų vykdytojus, įgyvendinančius projektus pagal priemones Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ Kauno regione.

Seminaras vyks 2019 m. gegužės 23 d. Kaune (viešbutis „Europa Royale Kaunas“, Miško g. 11). Preliminarus seminaro laikas nuo 10.00 val. iki 14.00 val.

Numatomos seminaro temos:

  • Projektų administravimas
  • Duomenų mainų svetainė
  • Projektų įgyvendinimas
  • Viešųjų pirkimų vykdymas

Registracija į seminarą yra privaloma.  Kviečiame registruotis į seminarą ne daugiau kaip 2 asmenis iš vieno projekto. Prašome užpildyti registracijos anketą iki 2019 m. gegužės 17 d.  Maloniai prašome registruojantis anketos komentaruose nurodyti Jums rūpimus klausimus ir kokiai vietos veiklos grupei priklausote. Tikslią mokymų programą užsiregistravusiems dalyviams išsiųsime el. paštu.

Kontaktiniai duomenys

Rožytė Valiulienė, Projektų valdymo skyriaus III projektų vadovė 8 659 80 289 rozyte.valiuliene@esf.lt