BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Chemijos srities pasiūlymai dėl teisinio reglamentavimo (visų pirma, nacionalinės kilmės reguliavimo naštos mažinimo pasiūlymų), reikalingo reguliavimo naštai mažinti ar kitaip teisinio reglamentavimo kokybei ir efektyvumui didinti, tobulinimo

Vykdytojas Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija
Produkto sritis Kita
Produkto rūšys Tyrimai, studijos

Po atliktos teisinio reguliavimo tinkamumo patikros chemijos srityje parengti chemijos srities pasiūlymai dėl teisinio reglamentavimo (visų pirma, nacionalinės kilmės reguliavimo naštos mažinimo pasiūlymų), reikalingo reguliavimo naštai mažinti ar kitaip teisinio reglamentavimo kokybei ir efektyvumui didinti, tobulinimo ir suderinti su suinteresuotomis institucijomis. Iš viso suformuluota 15 pasiūlymų, iš kurių 4 pasiūlymai įtakoja nacionalinės kilmės įpareigojimų sukeliamos administracinės naštos ir prisitaikymo išlaidų sumažėjimą chemijos srityje. Bendra pasiūlymais sumažinama reguliavimo našta siekia 1.445.293,24 eurų. Taip pat parengtas 1 pasiūlymas, kuriam suinteresuotos institucijos nepritarė.

Chemijos sritis projekto rėmuose apibrėžta kaip cheminės medžiagos  (pramoniniai chemikalai, biocidai, cheminiai augalų apsaugos produktai, nuodingųjų medžiagų kategorijos), jų turintys mišiniai arba iš mišinių pagamintų gaminių gamyba, importas, tiekimas rinkai, naudojimas, eksporto reglamentavimas, specialieji reikalavimai, kurie taikomi trąšoms, plovikliams, žaislams, elektronikos įrangai, darbų saugai dirbant su cheminėmis medžiagomis, narkotikų prekursoriams, ekstremalioms situacijoms valdyti.

 

Detalesnę informaciją apie produktą gali suteikti projekto vykdytojas.