BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Duomenų atvėrimo pažangos ir poveikio vertinimo metodika

Vykdytojas Informacinės visuomenės plėtros komitetas
Produkto sritis Informacinė visuomenė
Produkto rūšys Metodijos, metodinės rekomendacijos

Duomenų atvėrimo pažangos vertinimo metodika – tai duomenų atvėrimo progresui pamatuoti skirtų veiklų visuma, apimanti pažangos vertinimo rodiklius ir jiems apskaičiuoti reikiamas priemones, kurias vykdant įgyvendinama Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų 7 straipsnio 3 dalies 3 punkto nuostata dėl dokumentų rinkinių sudarymo stebėsenos.

Duomenų atvėrimo poveikio vertinimo metodika nustato poveikio vertinimo procesą, reikalingus rodiklius bei klausimynus. Poveikio vertinimo paskirtis - nustatyti duomenų atvėrimo iniciatyvos įtaką visuomenės socialinei-politinei raidai, Lietuvos ekonomikai, veiklų efektyvumo didinimui viešajame ir privačiame sektoriuose bei politiniam skaidrumui.