BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Leidinys „SELFIE - mokymo ir mokymosi savianalizės priemonė, skatinanti ugdyme efektyviai naudotis skaitmeninėmis technologijomis“

Vykdytojas Švietimo informacinių technologijų centras
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Leidiniai

Švietimo informacinių technologijų centro parengtame leidinyje „SELFIE - mokymo ir mokymosi savianalizės priemonė, skatinanti ugdyme efektyviai naudotis skaitmeninėmis technologijomis“ pateikta projekto įgyvendinimo eigoje sukaupta ir apibendrinta medžiaga apie SELFIE – mokyklos skaitmeninės kompetencijos įsivertinimo įrankį.

Leidinio struktūra:

  • Apie SELFIE: Kaip SELFIE veikia? Duomenų apsauga ir duomenų naudojimas; SELFIE vadovas mokyklų koordinatoriams; SELFIE mokyklos ataskaita; SELFIE žodynėlis; SELFIE klausimynai; Apie skaitmeninę kompetenciją turinčių švietimo organizacijų metmenis (DigCompOrg).

Leidinys skirtas mokyklų IKT koordinatoriams, mokyklų vadovams, mokytojams.