BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Metodinis leidinys „Sveikatos mokymas. Mokymo metodų praktinis panaudojimas mokant pirmosios pagalbos“

Vykdytojas Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Produkto sritis Sveikatos apsauga
Produkto rūšys Leidiniai

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokyklos 2014 m. paruoštas metodinis leidinys „Sveikatos mokymas. Mokymo metodų praktinis panaudojimas mokant pirmosios pagalbos“ skirtas susipažinti su pirmosios pagalbos teikimo galimybėmis ir padėti mokantis pirmosios pagalbos teikimo.  Leidinyje pateikiami sveikatos mokymo formų ir metodų, taikomų pirmosios pagalbos mokymo praktikoje, pavyzdžiai. Leidinyje pateikta informacija, kaip teikti pagalbą ūmių  sveikatai būklių atveju, esant traumoms, kraujavimui, kaip teisingai atlikti pradinį gaivinimą ar suteikti pagalbą užspringimo atveju.

Šio leidinio tikslas – padėti pasirinkti ir taikyti tinkamiausius sveikatos mokymo(si) metodus mokant pirmosios pagalbos, o esant reikalui apmokyti asmenys galės tinkamai suteikti pagalbą nelaimingų atsitikimų atvejais ar net išgelbėti žmogaus gyvybę. Leidinys skirtas projekto dalyviams.