BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Neformaliųjų mokymų programa „Verslumo laboratorija: nuo idėjos iki verslo“

Vykdytojas Klaipėdos valstybinė kolegija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Šiaulių valstybinės kolegijos ir Socialinių mokslų kolegijos parengtos neformaliųjų mokymų programos „Verslumo laboratorija: nuo idėjos iki verslo“ pagrindinis tikslas yra ugdyti jaunuolių verslumą, formuojant praktinio verslumo kompetencijas ir įgūdžius, plėtojant jaunimo galimybes realizuoti save, atrandant prasmingos ir naudingos veiklos, įsitvirtinant darbo rinkoje, įgyjant gyvenimiškos naudingos patirties. Dalyviai įvertins asmeninį pasirengimą, atsakomybę ir motyvaciją prieš imantis verslo; generuos verslo idėjas, susipažins su pagrindiniais smulkaus verslo pradžios sėkmės faktoriais. Dalyviai įvertins potencialių pirkėjų rinką, poreikius, pardavimų dydžių prognozę, rinkodaros veiksmus. Mokymo dalyviai gaus praktinius įrankius, padėsiančius sudaryti verslo planą, atlikti finansinius skaičiavimus ir rizikos vertinimą bei įgyvendinti verslo idėją.

Tikimasi, jog parengta neformaliųjų mokymų programa turės išliekamąją reikšmę ir ja galės naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų dėstytojai.