BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Pasiūlymai dėl teisinio reglamentavimo gamybos projektų srityje, reikalingo reguliavimo naštai mažinti ar kitaip teisinio reglamentavimo kokybei ir efektyvumui didinti, tobulinimo

Vykdytojas Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija
Produkto sritis Kita
Produkto rūšys Tyrimai, studijos

Atlikus teisinio reguliavimo tinkamumo patikrą gamybinių projektų vystymo srityje, suformuluoti pasiūlymai dėl teisinio reglamentavimo gamybos projektų srityje, reikalingo reguliavimo naštai mažinti ar kitaip teisinio reglamentavimo kokybei ir efektyvumui didinti, tobulinimo.  Gamybinių projektų vystymo sritis suprantama kaip gamybinių įmonių procesai, apimantys teisės aktuose nustatytus reikalavimus, susijusius su žemės sklypo įsigijimu/pertvarkymu, teritorijų planavimu, aplinkos apsaugos reikalavimų vykdymu, statybos procesų organizavimu, inžinerinės infrastruktūros įrengimu, taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK), taršos leidimo gavimu. Laikoma, kad „Gamybinės įmonės“ yra tik apdirbamosios gamybos veiklą (Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus sekcija C „Apdirbamoji gamyba“) vykdančios įmonės.

Iš parengtų 7 pasiūlymų mažinančių reguliavimo naštą suinteresuotos institucijos pritarė 3 pasiūlymams, kuriuos įgyvendinus reguliavimo našta ūkio subjektams sumažėtų 11.573.025,94 eurų. Taip pat parengti ir kiti teisės aktų tobulinimo pasiūlymai gamybinių projektų vystymo srityje, parengtos tobulinimo kryptys bei identifikuotų problemų sprendimo priemonės.

 

Detalesnę informaciją apie produktą gali suteikti projekto vykdytojas.