BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Pasiūlymai dėl teisinio reglamentavimo transporto srityje, reikalingo reguliavimo naštai mažinti ar kitaip teisinio reglamentavimo kokybei ir efektyvumui didinti, tobulinimo

Vykdytojas Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija
Produkto sritis Transportas
Produkto rūšys Tyrimai, studijos

Po atliktos teisinio reguliavimo tinkamumo patikros transporto srityje parengti pasiūlymai dėl teisinio reglamentavimo transporto srityje, reikalingo reguliavimo naštai mažinti ar kitaip teisinio reglamentavimo kokybei ir efektyvumui didinti, tobulinimo ir suderinti su suinteresuotomis institucijomis. Iš viso suformuluoti 3 reguliavimo naštą transporto srityje mažinantys pasiūlymai, kuriuos įgyvendinus reguliavimo našta sumažėtų 5.085.839,90 eurų, bei pateikti kiti pasiūlymai dėl teisinio reglamentavimo kokybės ir efektyvumo didinimo.

 

Transporto sritis šio projekto atveju apima tik keleivinį kelių transportą (keleivių vežimą reguliariais reisais tolimojo ir vietinio susisiekimo maršrutais, keleivių vežimą lengvaisiais automobiliais taksi ir keleivių vežimą už atlygį lengvaisiais automobiliais (vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos kelių transporto kodekse nustatytas sąvokas).

 

Detalesnę informaciją apie produktą gali suteikti projekto vykdytojas.