BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Programinių sprendimų kūrimo Java technologijomis kvalifikacijos Tobulinimo programa

Vykdytojas Asociacija „INFOBALT“
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Programa parengta remiantis „INFOBALT“ sukaupta patirtimi, esama IT profesijos mokytojų kvalifikacijų ir kompetencijų situacija bei rinkos poreikiais. Programos tikslas – suteikti gilesnes Java programavimo žinias pažengusiems programavimo mokantiems IT profesijos mokytojams iš profesinių mokyklų. Programa suskaidyta į modulius, atsižvelgiant į turimas kompetencijas mokytojai gali rinktis atskirus jiems aktualius modulius. Programos nuoseklumas: pradedama nuo Java ir web programavimo pagrindų pasitikrinimo, o tuomet gilinamasi į konkrečias kalbas-aplinkas (JavaScript ir Java), gerųjų praktikų taikymą, vykdomas projektas komandoje pagal pateiktą reikalavimų specifikaciją.

Temos:

 1. Įžanga į programavimą Java kalba
 2. Išimtys
 3. Java aplikacijų programavimo sąsaja
 4. Java kodo rašymo standartas / konvencijos
 5. Įžanga į programavimui skirtus įrankius
 6. Įžanga į objektinį programavimą Java kalba
 7. Funkcinis programavimas
 8. Lygiagretūs srautai, daugiagijis programavimas (įžanga)
 9. Modulių testavimas
 10. Algoritmai ir algoritmavimas (klasikiniai)
 11. Web technologijos
 12. “Frontend” technologijos. JavaScript
 13. Java “backend” technologijos

Programos apimtis 271 ak.val. (kontaktinės valandos), 13 kreditų. Vidutiniškai teorija sudaro 25%, praktika 75% programos apimties. Mokymosi programoje numatomas projektas, vykdomas komandose (gali vykti kartu su programinės įrangos testavimo kompetencijų ugdymu kitiems IT profesijos mokytojams, tobulinantiems testavimo kompetencijas).

Informacijos šaltiniai: Java programuotojo mokymo programa, IT profesijos mokytojų apklausa, susitikimai-interviu su įmonių ir profesinių mokyklų atstovais.

http://pmdtkt.kpmpc.lt/informaciniu-ir-rysiu-technologiju-irt-sektorius/