BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Projekto 09.2.1-ESFA-K-728-01-0081“Bendrojo ugdymo kokybės gerinimas, diegiant programą „Mąstymo kovos“ programa

Vykdytojas Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos kartu su Eduardo Balsio menų gimnazija parengta programa „Projekto 09.2.1-ESFA-K-728-01-0081“Bendrojo ugdymo kokybės gerinimas, diegiant programą „Mąstymo kovos“ programa“ yra skirta 9-10 gimnazijos klasių mokiniams, siekiant pagerinti pagerinti 10 klasių mokinių matematikos pasiekimus (keičiant nusistovėjusią nuostatą apie mokymąsi, leidžant patirti, kad akademinio turinio galima mokytis smagiai ir įtraukiai; skatinant mokytojų ir mokinių bendradarbiavimą kuriant mokymosi turinį; skatinant mokytojus mokiniuose ugdyti kognityvinius gebėjimus, lavinant mokinių strateginį, analitinį, kritinį, loginį ir divergentinį mąstymą; aktyvuojant mokinių kūrybinio mąstymo įpročius (vaizduotę, smalsumą, atkaklumą, nuoseklią praktiką, ir bendradarbiavimą). Atliepti programos uždavinai:

įgalino mokytojus esminius mokomo dalyko principus ir žinias pateikti inovatyviomis priemonėmis, bei unikaliais lavinamaisiais žaidimais/simuliacijomis;

 ugdė gebėjimą kurti ir bendradarbiauti komandoje;

skatino ir motyvavo domėtis kūrybingumo, kritinio mąstymo lavinimu; galimybėmis, kaip tai pritaikyti ugdymo ir mokymosi procese.

Programa yra unikali, sukurta mokytojų ir mokinių grupės nuolatiniame, trukusiame du metus, kūrybos procese.

 

Nuoroda į sukurtas keturių žaidimų užduotis –

https://klaipedoskonservatorija.lt/veikla/projektas