2024 m. gegužės 20 d.
image

Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) gegužės 28 dieną rengia nuotolinius mokymus „Neperkančiųjų organizacijų pirkimai ir jų vykdymo tvarka“ ir juose kviečia dalyvauti visas Neperkančiąsias organizacijas (NPO), kurios įgyvendina arba numato įgyvendinti (kaip projekto vykdytojas arba partneris) projektus, bendrai finansuojamus iš Europos Sąjungos fondų.  

Mokymų metu bus aptarta NPO vykdomų pirkimų tvarka ir tipinės NPO pirkimų sąlygos, siekiant padidinti šių pirkimų skaidrumą ir efektyvumą. Mokymai suteiks galimybę geriau suprasti ir taikyti ES lėšų panaudojimo reikalavimus, taip užtikrinant, kad visos investicijos būtų naudojamos atsakingai ir teisėtai.        

Mokymai vyks nuo 13 iki 16 val. Transliacijos nuoroda bus išsiųsta el. paštu visiems užsiregistravusiems renginio dalyviams iki renginio likus 1 d. 

Norintiems dalyvauti mokymuose, būtina išankstinė registracija. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/uYkaa4Ch1r6mWJLB7

Siekiant užtikrinti kuo didesnį dalyvių skaičių iš įvairių organizacijų, maloniai prašome registruotis ne daugiau kaip po 2 asmenis iš tos pačios organizacijos.

Renginys bus įrašomas. Kilus klausimams, prašome kreiptis į Pirkimų ir pažeidimų prevencijos skyriaus Viešųjų pirkimų specialistę Gretą Bušniauskaitę el. paštu g.busniauskaite@cpva.lt.