Skip to main content
BDAR

Slapukų naudojimas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 

Kvietimo numeris

02-033-K

Projekto numeris

02-033-K-0448

Sutarties įsigaliojimo data

2024-07-10 00:00

Projekto vykdytojas

UAB "Imerel"

Vykdytojo kodas

126132056

Veiklų vykdymo pabaigos data

2025-07-10 00:00

Administruojanti institucija

Inovacijų agentūra

Bendra projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma

100 000,00 €

Projektu sprendžiamos problemos

Pareiškėjas - UAB „Imerel“ – juridinio asmens kodas 126132056, registruota adresu Naugarduko g. 41, LT-03227 Vilnius. Pagrindinė ir vienintelė įmonės veikla pagal EVRK 2 red. - 620100 – Kompiuterių programavimo veikla. Elektroninis verslas, elektroninė prekyba - tai vienas sparčiausiai besivystančių ekonominių sektorių, jo augimas per metus siekia 10–15 proc. Viena pagrindinių savybių, leidžianti elektroniniam verslui taip plėtotis – lankstumas. Tyrimai (https://www.researchgate.net/publication/339508293_The_Impact_of_E-commerce_on_Economic_Growth_A_Bibliometric_Study) rodo, jog tose šalyse, kuriose informacinės technologijos ir telekomunikacijos (ITT) pritaikomos verslui yra matomas ryškus ekonominis augimas. Taigi, IT per porą dešimtmečių padėjo žmonijai pasistūmėti nuo minimalios komunikacijos, kaip el. paštas iki aukšto lygio klientų aptarnavimo bei darbo vietų optimizavimo. Tai lemia, jog pagrindinis dabartinio elektroninio verslo tikslas išlieka plėstis. Remiantis valstybės duomenų agentūros duomenimis, daugiau kaip trečdalis įmonių Lietuvoje vykdo e. prekybą, t. y. parduoda prekes ar paslaugas internetu arba kitais kompiuteriniais tinklais. Vertinant pastaruosius ketverius metus, tokios pardavimo formos apimtys didėjo nuo 2019 m. 15,7 proc. iki 2022 m. 35 proc. - įmonės parduoda prekes ar paslaugas per interneto svetaines arba mobiliosiomis programėlėmis. Inicijuojamo projekto tikslas - diegti informacines technologijas e. sandoriams valdyti elektroniniu būdu UAB „Imerel“, siekiant padidinti pajamų augimą. Projekto esmės aprašymas. Šiuo projektu sprendžiama problema dėl sukūrimo ir įdiegimo pareiškėjo paslaugų klientų savitarnos platformos, kurioje fiziniai ir juridiniai asmenys turės galimybę užsakyti bendrovės paslaugas, taip pat už ją atsiskaityti. Platformos vertė sprendžiant elektroninės parduotuvės nebuvimo problemą: įmonės paslaugos bus pasiekiama bet kuriuo metu bet kurioje vietoje, pritaikyta ir turintiems specialiuosius poreikius, žinios tampa prieinamos, plati auditorija, platus prieinamumas. Šiuo metu pareiškėjas turi tik interneto svetainę. Visi pardavimai vykdomi ne e. prekybos sistemose, kadangi įmonė tokių neturi. Per daugelį veiklos metų bendrovė pastebėjo, jog pardavimai ne e. erdvėje neleidžia įmonei plėstis, fizinių / telefoninių pardavimų veiklos sąnaudos pinigine bei laiko prasme yra didelės. Bet kokiu atveju, nekeičiant pardavimų strategijos, įmonė neturės galimybių plėstis, didinti apyvartą, todėl būtini šiuolaikinių IT technologijų pritaikymai įmonės veikloje. Todėl nuspręsta investuoti į e. parduotuvės sukūrimo projektą.
Daugiau Mažiau

Projekto tikslas

Didinti UAB „Imerel“ pardavimo pajamas, diegiant e. sandorių sudarymo sprendimus

Programos tipas

Investicijų programa

Prioritetas

Pažangesnė Lietuva
Teritorija, kuriai tenka didžioji dalis projekto lėšų
Regionas Apskritis Savivaldybė
Sostinės regionas Vilniaus apskritis Vilniaus m. sav.
Regionų lėšos
Regionas Regionui skirta lėšų suma
Sostinės regionas 100 000,00 €
ES fondas
Veiklos pavadinimas Fondas
Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją Europos regioninės plėtros fondas
Finansavimo šaltiniai
Finansavimo šaltinio kodas Finansavimo šaltinio forma Finansavimo šaltinio suma
1. Projektams skiriamos finansavimo lėšos 50 000,00 €
1.1. ES fondų lėšos 50 000,00 €
2. Nuosavas įnašas 50 000,00 €
2.2. Privačios lėšos 50 000,00 €
2.2.1. Projekto vykdytojo, partnerio (-ių) ir (ar) jungtinio projekto projekto vykdytojo lėšos 50 000,00 €
Stebėsenos rodikliai
Pavadinimas Stebėsenos rodiklio pradinė reikšmė Stebėsenos rodiklio siektina reikšmė
Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas 1,00 320,91
Produktų ar procesų inovacijas diegiančios labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės 0,00 1,00
Aukštą skaitmeninio intensyvumo lygį pasiekusios įmonės 0,00 1,00
Įmonių sukurtų naujų ir patobulintų skaitmeninių paslaugų, produktų ir procesų naudotojai 0,00 1300,00
Projekto veiklos
Sutarties projekto veiklos numeris ir pavadinimas Sutarties poveiklės numeris ir pavadinimas
05-001-01-05-05-02 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją 05-001-01-05-05-02-01 Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją (Sostinės regionas)
Sutarties intervencinių priemonių srities duomenys
  • 013 - MVĮ skaitmeninimas (įskaitant e. prekybą, e. verslą ir tinkle vykdomus verslo procesus, skaitmeninius inovacijų centrus, gyvąsias laboratorijas, interneto verslininkus ir IRT startuolius, B2B)
Mums svarbi Jūsų patirtis naudojantis virtualiu asistentu – palikite atsiliepimą, tai užtruks vos minutę.
Ar radote informaciją, kurios ieškojote?
1 žvaigždutė „Ne, neradau“
5 žvaigždutės „Taip, radau viską“
Virtualus asistentas aktualių kvietimų paeiškai